Marki własne oraz importowane

Fine

Fine

to marka zawierająca w swojej ofercie produkty gospodarstwa domowego przeznaczone m.in. do obróbki termicznej, przechowywania żywności, sprzątania oraz akcesoria papierowo-higieniczne i jednorazowego użytku. Ułatwiają one wykonywanie codziennych obowiązków.

Od początku istnienia marce przyświecała zasada  „wysoka jakość w niskiej cenie”, dzięki czemu w ciągu 10 lat udało się jej zbudować grono wiernych i zaufanych klientów.

Provocater

Provocater

to najwyższej jakości lakiery hybrydowe, zamknięte w pięknych, nietuzinkowych buteleczkach. Oferta marki obejmuje ponad 110 starannie wyselekcjonowanych kolorów oraz efekty, produkty i akcesoria niezbędne do wykonania manicure hybrydowego w domowym zaciszu.

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, marka opracowała wyjątkowe i bezpieczne lakiery, które cechuje niesamowite krycie, niezwykła trwałość i nowoczesny pędzelek ułatwiający aplikację. Provocater wyróżnia indywidualne podejście do Klientek, dzięki któremu mogą one odkrywać i rozwijać swoją pasję tworzenia, bez kompromisów!

Makeup Revolution

Makeup Revolution

to angielska marka makijażowa, która zadebiutowała na początku 2014 roku. Niezwykle młoda, ale prężnie rozwijająca się, oferująca ogromną gamę różnorodnych kosmetyków do makijażu i ukochana przez wiele kobiet. Marka szybko podbiła kosmetyczny rynek nie tylko w Anglii, ale też w Polsce i na całym świecie!

Nic dziwnego, Ma Nic dziwnego, Makeup Revolution oferuje kobietom kosmetyki wysokiej jakości w naprawdę niskich cenach.

Holika Holika

Holika Holika

to koreańska marka produktów pielęgnacyjnych, która jest niezwykle popularna wśród blogerek urodowych i youtuberek. Marka oferuje klientkom produkty zgodne z 10 etapową azjatycką pielęgnacją twarzy opisaną w popularniej książce „Sekrety urody Koreanek”.

W ofercie producenta możemy znaleźć m.in.: olejki i pianki do oczyszczania twarzy, peelingi, bardzo modne i skuteczne maseczki w płachcie oraz kremy BB.

Marka zdobyła w Polsce popularność głównie dzięki produktowi - Aloe 99% Soothing Gel - Żel Wielofunkcyjny. Produkt zawiera sok z aloesu i może być stosowany do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Żel jest wielozadaniowy, spełnia się jako serum do włosów, krem do twarzy, balsam do ciała, balsam po goleniu i opalaniu czy krem do stóp.

Natur Planet

Natur Planet

to dynamicznie rozwijająca się marka, którą z pasją stworzyły osoby od lat związane z branżą ekologiczną. Na rynku jest dostępna od 2007 roku. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości naturalne i ekologiczne produkty. Wszystkie kosmetyki poddawane są okresowym badaniom w niezależnych od siebie laboratoriach, aby ściśle kontrolować ich jakość. Część z produktów marki, tak jak np.  olej arganowy, posiada międzynarodowy certyfikat EcoCert. Świadczy on o jego w pełni naturalnym pochodzeniu oraz braku dodatkowych substancji szkodliwych.